Ніжинський протитуберкульозний диспансер хочуть врятувати від ліквідації

Ніжин, тубдиспансер, ліквідація, лист-звернення

Ніжин, тубдиспансер, ліквідація, лист-звернення Об этом сообщает bankruptcy.in.ua со ссылкой на СМИ.

Ніжин, тубдиспансер, ліквідація, лист-звернення
Питання закриття Ніжинського протитуберкульозного диспансеру сколихнуло увесь Ніжин: як це – хворі будуть обслуговуватися в загальній черзі поряд зі здоровими, а серед нас діти, люди похилого віку, люди з ослабленим імунітетом! Втім, рішення про закриття цього закладу було прийнято не вчора, а вже рік тому, і сьогоднішня ситуація була очікуваною... Читайте також Від оптимізації до ліквідації – один крок? Ніжинці б’ють на сполох!
На засіданні виконкому сьогодні, 7 листопада, міський голова Анатолій Лінник повідомив про лист-звернення Ніжинського протитуберкульозного диспансеру до виконавчого комітету. Заклад просить недопущення його ліквідації.

Було наголошено, що в Ніжині на сьогоднішній день 40 активних хворих на туберкульоз і 150 – під наглядом.

І міський голова, і члени виконкому висловилися проти закриття протитуберкульозного диспансеру і вважають за доцільне залишили його там, де він є зараз.

Читайте по темі: Мирний мітинг 7 листопада: ніжинців закликають відстояти свої права


Було вирішено терміново підготувати лист-звернення до обласної ради, Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру, до народного депутата по 209 округу Валерія Зуба, депутатів обласної ради з проханням підтримати недопущення закриття Ніжинського протитуберкульозного диспансеру, вказавши всі ризики та наслідки.

Валентина Пильник Додати в:

Джерело статті: “https://pro.cn.ua/ua/press/123878”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя