Інфекційне відділення першої міської лікарні отирмало сертифікат «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

Інфекційне відділення першої міської лікарні отирмало сертифікат «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

Сьогодні, 8 липня, відбулося вручення сертифікату «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» інфекційному відділенню комунального підприємства «Лікарня № 1». Об этом сообщает nikolaev-city.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.


Заступник міського голови Марія Місюрова наголосила на тому, що відзнака такого рівня є показником відповідальності медичного персоналу до виконання своїх функціональних обов’язків:


«Отримання статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», є важливою відзнакою не лише для даного лікувального закладу, але й для міста Житомира та області в цілому. Адже саме людям у білих халатах випали честь і обов’язок — зберігати, захищати, підтримувати і повертати безцінний дар — життя».


Після проведеної реконструкції та оновлення обладнання інфекційного відділення на, яке було витрачено 11,8 млн₴ воно успішно пройшло перевірку та приєднається до відділень закладу, які мають комплексний підхід в боротьбі з внутрішньолікарняною інфекцією і дають гарантії безпечності своїм пацієнтам. Колектив відділення щоденно працює над тим, щоб перебування пацієнтів у його приміщеннях було безпечним та комфортним.


Проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» реалізовується за ініціативою Асоціації медичних сестер України та Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» (СОІК).


«Проблема антибіотикорезистентності, поширення внутрішньолікарняних інфекцій та питання інфекційної безпеки медичного персоналу та пацієнтів є одними із найбільш актуальних проблем сучасних закладів охорони здоров’я. Проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» спрямований саме на вирішення цих проблем», — додала Марія Місюрова.


Довідково: У 2018 році сертифікати «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» отримали акушерсько – гінекологічна служба таприймально-діагностичне відділення Лікарні № 1. Отримання статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», є важливою відзнакою, адже це свідчить про високий статус відповідності європейським стандартам чистоти та гігієни.


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Zdorovya/infektsiyne-viddilennya-pershoyi-miskoyi-likarni-otirmalo-sertifikat-c-10899526.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя